.

OWOCE W ŻELU

OWOCE W ŻELU WIŚNIE 3,2 kg

Oryginalny produkt – klarowny żel, a w nim zatopione całe owoce. Do dekoracji deserów, gofrów, lodów, ciast. Świetny do wypiekania (specjalny rodzaj owoców termostabilnych). Używany z powodzeniem jako nadzienie do pierogów i wyrobów garmażeryjnych czy jako dodatek do masy lodowej. Smakowity i chętnie wybierany.

więcej
OWOCE W ŻELU JAGODY 3,2 kg

Produkt pełen owoców i pełen smaku. Nie zawiera żadnych sztucznych barwników czy aromatów. Ceniony za bardzo apetyczny i atrakcyjny wygląd – połączenie całych owoców oraz klarownego, błyszczącego żelu.  Idealny do wszelkiego typu wypieków, do dekoracji lodów czy deserów. Wzbogaca doznania kulinarne, ożywia smak.

więcej
OWOCE W ŻELU MALINY 3,2 kg

Smak prawdziwych malin i wysoka zawartość owoców to główne atuty tego produktu. Gotowy do bezpośredniego użycia, doskonały do wypieków czy deserów. Bez sztucznych barwników i aromatów. Wzbogaca smak dań, a wykorzystywany jako ozdoba, sprawia, że wyglądają znakomicie. Ceniony za wysoką jakość i walory kulinarne.

więcej
OWOCE W ŻELI TRUSKAWKI 3,2 kg

Obecność całych owoców oraz klarownego, jedwabistego żelu powoduje, że produkt wygląda bardzo atrakcyjnie. Tam samo smakuje – za sprawą wysokiej zawartości truskawek oraz braku sztucznych składników czy aromatów. Gotowy do natychmiastowego użycia. Doceniany za walory smakowe oraz wielość cukierniczych zastosowań.

więcej

.

NADZIENIA CUKIERNICZE

www_przepisy
NADZIENIA CUKIERNICZE CZEKOLADA

Gotowy produkt o wielu kulinarnych zastosowaniach. Można nim dekorować i przekładać ciasta, nadziewać praliny czy pączki. Można go także z powodzeniem używać do wypieków (jako nadzienie termostabilne). Obecność składników najlepszej jakości sprawiają, że jest to wyrób bardzo ceniony i tak samo popularny.

więcej
NADZIENIA CUKIERNICZE ADWOKAT

Nadzienie gotowe do bezpośredniego użycia. Zawiera wyłącznie naturalne składniki, nie jest konserwowane chemicznie. Stosowane na zimno wzbogaca smak wypieków. Znakomite nadzienie do czekolad, pralinek, pączków. Idealna konsystencja sprawia, że przekładanie czy dekorowanie ciast jest prawdziwą przyjemnością.

Produkt dostępny w dwóch wersjach: termostabilna i nietermostabilna.

więcej
NADZIENIA CUKIERNICZE WANILIA

Oryginalny produkt o gładkiej i aksamitnej fakturze. Charakteryzujący się doskonałym, głębokim smakiem i delikatnym, trwałym aromatem. Wytworzony bez użycia sztucznych barwników i dodatków. Stosowany na zimno wzbogaca smak wypieków i różnego rodzaju słodkich specjałów. Niezastąpiony w branży cukierniczej.

Produkt dostępny w dwóch wersjach: termostabilna i nietermostabilna.

więcej
NADZIENIA CUKIERNICZE TOFFI

Produkt uwielbiany za walory smakowe. Doceniany za naturalny skład oraz za idealną, ułatwiającą dozowanie konsystencję. Aplikowany na zimno powoduje, że serwowane dania zyskują całkiem nowy kulinarny wymiar. Stosowany najczęściej do dekorowania i przekładania wypieków czy też jako nadzienie np. do pączków.

Produkt dostępny w dwóch wersjach: termostabilna i nietermostabilna.

więcej

.

DEKORACJE CUKIERNICZE

DEKORACJE CUKIERNICZE MACZKI

Produkowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, w wielu smakach, w różnych wielkościach – z możliwością realizacji indywidualnych oczekiwań klientów. Ładne wizualnie – odpowiednio drobne, okrągłe i błyszczące – decydują o wyglądzie, ale też wzbogacają smak serwowanych deserów, wyrobów czekoladowych czy wypieków. Bardzo cenione przez cukierników.

więcej
DEKORACJE CUKIERNICZE POSYPKI

Posypki dekoracyjne DIJO cechuje doskonała jakość. Wytwarzane z kalibrowanego cukru i samych naturalnych barwników. Mogą być stosowane na powierzchni ciast, jak i umieszczane np. wewnątrz ciast suchych (kruchych). Oferowane w bogatej gamie kolorystycznej, w wielu smakach. Mogą być wytwarzane w różnych kształtach. Krokant oraz chrupki to atrakcyjna alternatywa dla naturalnych orzechów.

więcej
DEKORACJE CUKIERNICZE PŁATKI KAKAOWE

Zachwycą każdego łasucha. Wszystko za sprawą naturalnych składników wysokiej jakości. Idealne do dekoracji ciast czy deserów – można je stosować na ciepło i na wilgotne podłoże (wodoodporne). Można nimi posypać bitą śmietanę, gofra czy lody. Są idealnym rozwiązaniem w wielu kuchennych sytuacjach. Warto mieć je pod ręką.

więcej

.

Niech Cię ogarnie mania gotowania!

Mamy dla Ciebie mnóstwo przepisów, które sprawią, że pokochasz
przyrządzanie posiłków i będziesz w tym prawdziwym mistrzem.

Gotujmy razem!

FUN&FOOD

ZAUFALI NAM