.

TORTILLE

zdjecie_big_tortilla_bezglutenowa
TORTILLA BEZGLUTENOWA Z ŁUSKĄ GRYKI 30 cm

NOWOŚĆ

Tortilla bezglutenowa z łuską gryki to innowacyjny produkt charakteryzujący się obniżoną kalorycznością (1260kJ/100g) przy jednoczesnym zwiększeniu zawartości błonnika (9,4 g /100g) pokarmowego i jedno- i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (7,8 g/100g) w porównaniu do tradycyjnych tortilli pszennych.

więcej
TORTILLA BEZGLUTENOWA GRILLOWANA Z ŁUSKĄ GRYKI 30 cm

NOWOŚĆ

Pierwsza bezglutenowa tortilla prosto z grilla! Jedyna i niepowtarzalna. Atrakcyjna baza dla mięs, serów czy świeżych warzyw. Teraz nie trzeba nic robić, by serwowane przekąski wyglądały jak właśnie zdjęte z grilla. Naturalny smak i wyjątkowy pszenny aromat to główne atuty tortilli DIJO. Nowoczesnego pieczywa, które podbija serca kolejnych smakoszy.

więcej
zdjecie_big_tortilla_bezglutenowa_grill
Amasar masa para preparar pan
TORTILLA GRILL 25 cm

NOWOŚĆ

Pierwsza tortilla prosto z grilla! Jedyna i niepowtarzalna. Atrakcyjna baza dla mięs, serów czy świeżych warzyw. Teraz nie trzeba nic robić, by serwowane przekąski wyglądały jak właśnie zdjęte z grilla. Naturalny smak i wyjątkowy pszenny aromat to główne atuty tortilli DIJO. Nowoczesnego pieczywa, które podbija serca kolejnych smakoszy.

więcej
TORTILLA PSZENNA 25 cm

Klasyczna tortilla DIJO. Podstawa nowoczesnego gotowania. Niewyczerpana baza kulinarnych inspiracji. Naturalny skład oraz wysoka jakość produktu sprawiają, że jest chętnie wybierany przez świadomych i wymagających konsumentów. Popularne pieczywo, które wyróżnia się oryginalnym smakiem oraz delikatnym pszennym aromatem.

więcej
Amasar masa para preparar pan
Amasar masa para preparar pan
TORTILLA WIELOZIARNISTA 25 cm

Wypiekana z pieczołowitością i znawstwem. Tylko z naturalnych składników i najlepszych rodzajów mąk. Zawiera w swym składzie siemię lniane i płatki owsiane, dlatego jest  uwielbiana przez miłośników zdrowej kuchni. Wygodne, gotowe do natychmiastowego użycia pieczywo, otwiera drogę do wielu kulinarnych eksperymentów.

więcej
TORTILLA POMIDOR Z PAPRYKĄ 25 cm

Tortilla o delikatnym smaku pomidorów i charakterystycznej barwie. Wypiekana ze specjalizowanej mąki  oraz naturalnych dodatków. Subtelnie pachnąca, bardzo smaczna. Idealna jako mniej kaloryczny zamiennik pieczywa. Dla prowadzących nowoczesną i atrakcyjną kuchnię. Warto mieć ją w swoim menu.

więcej
Amasar masa para preparar pan
Amasar masa para preparar pan
TORTILLA SZPINAK Z BAZYLIĄ 25 cm

Dzięki dodatkowi szpinaku zyskuje charakterystyczną, apetyczną barwę. Długo zachowuje świeżość, choć do jej wytworzenia nie są używane żadne konserwanty. Elastyczna, bardzo łatwo się zwija, co sprawia, że przygotowywanie potraw jest naprawdę wygodne i łatwe. Tortilla sprawdza się znakomicie jako baza dla mięs, serów czy warzyw.

więcej

 .

SPODY DO PIZZY

Amasar masa para preparar pan
PIZZA BASE 25 cm

NOWOŚĆ

Pieczywo w stylu włoskim. Z najlepszych zbóż i wysoko jakościowych dodatków. Wypiekane w formie spodów do pizzy – zawsze w tym samym kształcie i rozmiarze! Zachowuje świeżość na długo. Pizza Base DIJO to bardzo wygodna, gotowa do bezpośredniego użycia baza, dzięki której można szybko i w prosty sposób przygotować ulubiony rodzaj pizzy.

więcej

 .

Niech Cię ogarnie mania gotowania!

Mamy dla Ciebie mnóstwo przepisów, które sprawią, że pokochasz
przyrządzanie posiłków i będziesz w tym prawdziwym mistrzem.

Gotujmy razem!

FUN&FOOD

ZAUFALI NAM