.

SŁONE PRZEKĄSKI

PALUSZKI WIELOZBOŻOWE 70/300 g

Charakteryzują się wysoką jakością oraz doskonałymi walorami smakowymi. Produkowane z samych naturalnych składników, wytwarzane tradycyjnymi metodami. Są najbardziej popularną przekąską, która nigdy nie wychodzi z mody. Do chrupania i przegryzania w każdej chwili i w każdym miejscu. Dobre na każdą okazję.

więcej

.

PRETZEL CHIPS

PRETZEL CHIPS KLASYCZNE 100 g

NOWOŚĆ

Idealnie płaskie, wielowarstwowe i delikatne. Produkt wysokiej jakości, nowoczesny, lekki i niskokaloryczny. Można go przegryzać lub podawać z ulubionymi dodatkami, np. mięsem, serem, warzywami czy gęstymi dipami. Nowatorska receptura i naturalny skład decydują o niepowtarzalnym smaku i aromacie.

więcej
PRETZEL CHIPS SER I CEBULA 100 g

NOWOŚĆ

Innowacyjne płaskie precle w formie mocno chrupkich płatków. Unikalnie cienkie, delikatne i wielowarstwowe. Wypiekane na bazie polskiego oleju rzepakowego. Stanowią niskokaloryczna alternatywę dla popularnych słonych przekąsek, np. chipsów. Smakowite, pełne błonnika, wygodne do przegryzania.

więcej

.

PRECLE

EXTRA CRUNCHY PRETZELS 130 g

NOWOŚĆ

Extra chrupkie, bardzo cienkie i tak samo delikatne. Wypiekane tradycyjną metodą. Wytwarzane z najwyższej jakości naturalnych składników. Doskonała przekąska dla wszystkich szukających nowych smakowych doznań. Idealne na jeden kęs, do chrupania czy serwowania z ulubionym dipem.

więcej
Precelki słone 125 / 150 / 200 g

Wygodna przekąska na każda okazję. Mocno chrupiąca, błyszcząca, apetyczna i atrakcyjna wizualnie. Uwielbiana za smak i delikatny zbożowy aromat. Wytworzona z naturalnych składników najwyższej jakości. Od lat cieszy się popularnością i uznaniem, dostarczając jedzącym wiele radości oraz przyjemności.

więcej

.

Niech Cię ogarnie mania gotowania!

Mamy dla Ciebie mnóstwo przepisów, które sprawią, że pokochasz
przyrządzanie posiłków i będziesz w tym prawdziwym mistrzem.

Gotujmy razem!

FUN&FOOD

ZAUFALI NAM