KONTAKT

SEKRETARIAT

icon-tel2+48 71 360 47 12
biuro@dijo.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Tomasz Tokarczyk – Dyrektor ds. Sieci i Rozwoju Sprzedaży
ttokarczyk@dijo.com.pl +48 501 837 773

Robert Suszek – Dyrektor ds. Rozwoju Kanału Sprzedaży
rsuszek@dijo.pl +48 513 996 514

Dorota Bujok-KominekHoreca Manager
dbujok@dijo.com.pl +48 519 747 802

Krzysztof Puszkiewicz – Key Account Manager – Kanał Horeca
kpuszkiewicz@dijo.pl +48 571 316 000

Paweł Król – Sales Manager – B2B & QSR
pkrol@dijo.com.pl +48 515 256 606

Agnieszka Hasiak – Sales Specialist – Retail
ahasiak@dijo.com.pl +48 513 996 516

TRANSPORT

Katarzyna Półtorak
kpoltorak@dijo.com.pl +48 602 685 568

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

+48 71 75 71 643

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Jadwiga Rutkowska – Specjalista ds. Sprzedaży Food Service
jrutkowska@dijo.pl +48 668 872 561 | +48 71 360 4714

Ewa Jangas – Specjalista ds. Sprzedaży B2B
ejangas@dijo.pl +48 519  747 804 | +48 71 360 4713

Tatyana Kieczman – Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej
tdmitriyeva@dijo.pl +48 668 872 558, +48 71 333 53 18

EKSPORT

Julija Undrule – Dyrektor ds. Eksportu
jundrule@dijo.pl +48 668 872 556

Mariusz Marciniec – Manager ds. Sprzedaży Eksportowej
mmarciniec@dijo.pl +48 513 997 903

Mariusz Kozakiewicz – Junior Export Manager
mkozakiewicz@dijo.com.pl +48 513 997 580

JAKOŚĆ

Iwona Bartyska – p.o. Kierownik Działu Zapewnienia Jakości
ibartyska@dijo.pl  +48 71 74 99 809

DZIAŁ PERSONALNY

Karolina Gołąb – Specjalista ds. rekrutacji
kgolab@dijo.com.pl +48 519 747 807