KONTAKT

SEKRETARIAT

Małgorzata Wachowiak
Specjalista ds. Administracji
mwachowiak@dijo.com.pl +48 71 361 47 54

SZYBKI KONTAKT:
biuro@dijo.com.pl

Martyna Pawłowska
Asystentka Zarządu
mpawlowska@dijo.com.pl +48 501 837 754

DZIAŁ HANDLOWY – RETAIL

Tomasz Tokarczyk
Dyrektor ds. Sieci i Rozwoju Sprzedaży
ttokarczyk@dijo.com.pl +48 501 837 773

Agnieszka Hasiak
Junior Key Account Manager
ahasiak@dijo.com.pl +48 513 996 516

DZIAŁ HANDLOWY – EKSPORT

Julija Undrule
Dyrektor ds. Eksportu
jundrule@dijo.com.pl +48 668 872 556

Mariusz Kozakiewicz
Junior Export Manager
mkozakiewicz@dijo.com.pl +48 513 997 580

Andrey Bobkov
Junior Key Account Manager
mbobkov@dijo.com.pl +48 513 997 903

DZIAŁ HANDLOWY – B2B&QSR

Robert Suszek
Sales Development Manager
rsuszek@dijo.com.pl +48 513 996 514

Krzysztof Wierzbicki
Junior Key Account Manager
kwierzbicki@dijo.com.pl +48 668 872 553

DZIAŁ HANDLOWY – HoReCa

Dorota Bujok-KominekHoReCa Manager
dbujok@dijo.com.pl +48 519 747 802

Daniel Iwan
HoReCa Junior Key Account Manager
diwna@dijo.com.pl +48 506 847 658

DZIAŁ MARKETINGU

Karolina Gołąb
Specjalista ds. Marketingu
kgolab@dijo.com.pl +48 536 333 261

DZIAŁ PERSONALNY

Ewelina Kordek-Adam
HR BP Lider Działu Rozwoju i Rekrutacji
ekordek@dijo.com.pl +48 501 039 282

KONTAKT DLA KANDYDATÓW

DZIAŁ JAKOŚCI

Agata Arian
Kierownik ds. Zapewnienia Jakości
aarian@dijo.com.pl  +48 71 74 99 809

REKLAMACJE

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Tatyana Kieczman
Customer Service Team Leader
tkieczman@dijo.com.pl +48 668 872 558, +48 71 333 53 18

Patrycja Cofalik
Customer Service Specialist
pcofalik@dijo.com.pl +48 513 997 030 | +48 71 333 53 18

Ewa Jangas
Customer Service Specialist
ejangas@dijo.com.pl +48 519  747 804 | +48 71 360 4713

Jadwiga Rutkowska
Customer Service Specialist
jrutkowska@dijo.com.pl +48 668 872 561 | +48 71 360 4714

Aliaksandra Maltsava
Customer Service Specialist
amaltsava@dijo.com.pl +48 513 997 030

Magdalena Grecka
Customer Service Specialist
mgrecka@dijo.com.pl +48 519 747 809 | +48 71 306 47 25

Magdalena Sieczkowska
Customer Service Specialist
msieczkowska@dijo.com.pl +48 71 757 16 45

Magdalena Soforek
Customer Service Specialist
msoforek@dijo.com.pl

DZIAŁ PROCUREMENT

Magdalena Gołkowska
Kierownik Działu Procurement
mgolkowska@dijo.com.pl +48 501 997 584

Andrzej Bączak
Manager ds. Procurement
abaczak@dijo.com.pl +48 502 753 391

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Renata Ławniczak
Lider Działu Zaopatrzenia
rlawniczak@dijo.com.pl +48 506 847 749

DZIAŁ TRANSPORTU

KRAJ
Kamil Siedlecki

Specjalista ds. Logistyki
ksiedlecki@dijo.com.pl +48 515 256 621

EXPORT
Anastasiia Kostenko

Specjalista ds. Logistyki
akostenko@dijo.com.pl +48 602 685 568

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

icon-tel2SZYBKI KONTAKT:
+48 71 75 71 643

Zapraszamy do odwiedzenia

Zapraszamy do odwiedzenia

Zapraszamy do odwiedzenia