KONTAKT

SEKRETARIAT

icon-tel2+48 71 360 47 12
biuro@dijo.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Jerzy Giersz – Dyrektor handlowy
jgiersz@dijo.pl +48 668 872 553

Tomasz Tokarczyk – Dyrektor ds. Klientów Sieciowych
ttokarczyk@dijo.pl +48 501 837 773

Joanna Nowak – Key Account Manager
jnowak@dijo.pl +48 571 409 628

Mariusz Szymczak – HoReCa Manager
mszymczak@dijo.pl +48 519 747 802

Robert Suszek – Manager ds. Rozwoju Sprzedaży
rsuszek@dijo.pl +48 513 996 516

Łukasz Chałat – Regionalny Kierownik Sprzedaży
Pomorskie, Łódzkie, Mazowieckie, Warmińsko-mazurskie, Podlaskie, Lubelskie
lchalat@dijo.pl +48 504 823 921

Krzysztof Puszkiewicz – Regionalny Kierownik Sprzedaży
Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodnio-pomorskie, Kujawsko-Pomorskie
kpuszkiewicz@dijo.pl +48 571 316 000

Robert Widlak – Regionalny Kierownik Sprzedaży
Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie
rwidlak@dijo.pl +48 513 997 933

DZIAŁ MARKETINGU

Monika Kula – Junior Brand Manager
mkula@dijo.com.pl, +48 515 256 586

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Jadwiga Rutkowska – Specjalista ds. Sprzedaży Food Service
jrutkowska@dijo.pl +48 668 872 561 | +48 71 360 4714

Ewa Jangas – Specjalista ds. Sprzedaży B2B
ejangas@dijo.pl +48 519  747 804 | +48 71 360 4713

Tatyana Kieczman – Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej
tdmitriyeva@dijo.pl +48 668 872 558, +48 71 333 53 18

Emilia Glanc – Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej
eglanc@dijo.pl +48 513 997 584

EKSPORT

Julija Undrule – Dyrektor ds. Eksportu
jundrule@dijo.pl +48 668 872 556


Anna Godlewska – Manager ds. Sprzedaży Eksportowej
agodlewska@dijo.pl +48 519 747 808

Roman Bielow – Specjalista ds. sprzedaży Eksportowej
rbielow@dijo.pl +48 516 282 908

Mariusz Marciniec – Manager ds. Sprzedaży Eksportowej
mmarciniec@dijo.pl +48 513 997 903

JAKOŚĆ

Iwona Bartyska – p.o. Kierownik Działu Zapewnienia Jakości
ibartyska@dijo.pl,  +48 71 360 47 26

DZIAŁ PERSONALNY

Katarzyna Andrzejewska – Specjalista ds. rekrutacji
kandrzejewska@dijo.com.pl, +48 506 972 393